DOBRODOSLI NA FORUM PIRANA TIM-a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOBRODOSLI NA FORUM PIRANA TIM-a

{FORUMDESC}


You are not connected. Please login or register

Alert Pay............

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Alert Pay............ Empty Alert Pay............ Tue May 05, 2009 6:33 pm

icemannn



Jel moze da mi legne uplata na AP ako nisam Verifikovao moj acount,poslao sam dokumentaciju ali to ce za nekih 10-tak dana da mi se aktivira

2Alert Pay............ Empty Re: Alert Pay............ Tue May 05, 2009 6:54 pm

Shacy


Admin

icemannn (citat):Jel moze da mi legne uplata na AP ako nisam Verifikovao moj acount,poslao sam dokumentaciju ali to ce za nekih 10-tak dana da mi se aktivira

Druze ako ti racun nije zamrznut tj ako si ti sam zatrazio verifikaciju onda moze a ako su te oni obavestili da moras da verifikujes onda su verovatno zamrzli acc dok se ne verifikuje. Imas na hompage tamo status i trebalo bi da pise da li je racun aktivan. Nadam se da sam ti pomogao.

https://pirana.bosnianforum.com

3Alert Pay............ Empty Re: Alert Pay............ Wed May 06, 2009 12:21 am

icemannn



Evo sta mi kazu al ne vidim konkretno da li mogu da primam ili ne



Home Send Money Request Money Deposit Withdraw Business Tools Earn Money

* Overview
* Deposit
o Electronic Funds
+ Bank Wire
+ Bank Transfer
o Mail
+ Check
+ Money Order
* Withdraw
o Electronic Funds
+ Bank Wire
+ Bank Transfer
o Mail
* History
* Profile
o Personal
+ Personal Information
+ Password
+ Transaction PIN
+ Email Addresses
+ Email Preferences
+ Uploaded Documents
o Financial
+ Currencies
+ Bank Accounts
+ Credit Cards
+ Payment Preferences
+ Purchased Subscriptions

Security Center Help

Account Status: Pending Account Verification

Unfortunately, we had to put a temporary hold on your AlertPay until you become AlertPay Verified

The following will not be available to you during this hold:

* Make payments
* Request money
* Deposit or withdraw funds
* Close Account



How to contact us?
»Send us a support ticket

How can I remove this restriction?
In order to remove your account restriction,become AlertPay Verified. This process can take up to 3 business days to review your verification documents. You may also change your personal information if it is erroneous.
Personal Starter Unverified (Become Verified)

4Alert Pay............ Empty Re: Alert Pay............ Wed May 06, 2009 12:32 am

Shacy


Admin

Mislim da ne mozes da primas uplate, ako je sve ok sa dokumentima brzo ce to da se zavrsi, bar su meni verifikovali za par dana...

https://pirana.bosnianforum.com

5Alert Pay............ Empty Re: Alert Pay............ Wed May 06, 2009 12:36 am

icemannn



Poslao sam im onaj dokument iz banke sa kojom se uplacuje na racun,pise sve ok,i poslao sam im i pasos komplet skeniran,nadam se da tako treba,jedino mi sumnjivo sto su mi menjali adresu ulice pa na bankovnom racunu nije ista kao i na pasosu

6Alert Pay............ Empty Re: Alert Pay............ Wed May 06, 2009 12:38 am

Shacy


Admin

icemannn (citat):Poslao sam im onaj dokument iz banke sa kojom se uplacuje na racun,pise sve ok,i poslao sam im i pasos komplet skeniran,nadam se da tako treba,jedino mi sumnjivo sto su mi menjali adresu ulice pa na bankovnom racunu nije ista kao i na pasosu

Jbg mozda i bude problem, ja mislim da bi trebalo da verifikuju ali ipak...u svakom slucaju bi trebalo da brzo odgovore

https://pirana.bosnianforum.com

7Alert Pay............ Empty Re: Alert Pay............ Wed May 06, 2009 12:40 am

icemannn



Pa samo naziv ulice,ovo je sve isto,ne desava se samo meni to,valjda ce mi verifikovati.....a ako mi ne verifikuju hoce mi odgovoriti nesto?

8Alert Pay............ Empty Re: Alert Pay............ Wed May 06, 2009 1:13 am

Shacy


Admin

Odgovorice sigurno odgovorti

https://pirana.bosnianforum.com

9Alert Pay............ Empty Re: Alert Pay............ Wed May 06, 2009 10:39 am

viktorvv


Admin

pise da je pending za verifikaciju. Strpi se malo i proveri za par dana da li se tamo promenio status. Ako su priznali dokument samo ce tamo stojati active ili verified, a ako nisu onda nesto drugo npr. not verified.

10Alert Pay............ Empty Re: Alert Pay............ Thu May 07, 2009 1:26 am

icemannn



Hvala na info,javicu u svakom slucaju sta se desilo

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu